Ł E B A - jedna z najładniejszych i najczęściej odwiedzanych miejscowości nad Bałtykiem. Położona w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego (Światowy Rezerwat Biosfery- UNESKO), który może poszczycić się złotymi, bardzo szerokimi, piaszczystymi plażami z unikalnymi na skalę europejską przepięknymi WYDMAMI RUCHOMYMI oraz jeziorami Łebsko i Sarbsko przylegającymi do zielonych lasów.

       MIASTO ZNAJDUJE SIĘ w odległości 110km od Gdańska, 60km od Słupska i 70km od Szwajcarii Kaszubskiej przy drodze 214.

       BOGATA OFERTA TURYSTYCZNA, zwiedzanie Łeby i okolic, piesze wycieczki po złotym piasku plaż i ruchomych wydm czy rowerowe wycieczki szlakami turystycznymi, to pewne punkty pobytu w Łebie.

       POBRZEŻE ŁEBSKIE - królestwo złocistych plaż - to unikalne miejsce i jedyne na polskim wybrzeżu leżące w wyjątkowo zdrowotnej strefie klimatycznej. Zawartość soli i jodu w powietrzu, duże nasłonecznienie (45% większe niż na Śląsku ) i duża dynamika zmian atmosferycznych (naturalny inhalator dróg oddechowych ) sprawiają poprawę naszego samopoczucia i komfortu życia. Zwiększona emisja leczniczych związków soli i jodu, znacznie większe działanie odbitych promieni słonecznych od piasku, który zawiera 85% kwarcu , pozytywne bodźce wywołuje również spokój naszego krajobrazu (wg badań klimatologa dr K.Rabskiego).


       SPECYFIKA LECZNICZA mikroklimatu Łeby obejmuje schorzenia przewlekle, nawracające - choroby układu oddechowego, choroby układu wydzielania wewnętrznego i przemiany materii oraz choroby narządu ruchu i reumatyczne.

       ZDANIEM LEKARZY specyficzny mikroklimat Łeby ma ogromny wpływ na wzmocnienie układu odpornościowego organizmu i jest miejscem szczególnym o dużych walorach zdrowotnych I leczniczych. Kto raz zawita do Łeby, na pewno wróci ponownie.

Łeba jest atrakcyjna i piękna przez cały rok.


Zdjęcia


Nasze Oferty pakietowe: WIELKANOC

MAJOWKA

BOŻE NARODZENIE

MAJOWKA

BOŻE CIAŁO

Kontakt:
Plac Dworcowy 2a
84-360 Łeba

tel. 59 866 26 47
fax: 59 866 22 16
kom. 602 453 640

e-mail: angela@leba.pl

Właściciel: Ryszard Kobiela