BĘDZIE NAM NIEZMIERNIE MIŁO gościć Państwa w apartamentach, w pokojach 1-, 2- i 3- osobowych oraz typu studio. Każdy pokój posiada łazienkę, TV- SAT(kabel), radio, a niektóre balkon, lodówkę oraz Internet Wi-Fi.

       ORGANIZUJEMY- turystykę aktywną, wyprawy wędkarskie na połów dorsza, rejsy po jeziorze Łebsko do Wyrzutni Rakiet i Skansenu Słowińców w Klukach, wycieczki fakultatywne do Trójmiasta, na Szwajcarię Kaszubską itp.

       DO DYSPOZYCJI GOŚCI - kawiarnia, restauracja serwująca dania kuchni regionalnej w najlepszym stylu i gościnności, Bilard Club, solarium, plac zabaw dla dzieci, duży ogród z leżakami i taras z parasolami, ogródek grillowy, miejsce na ognisko, parking, garaże, wypożyczalnia sprzętu plażowego, rowery, kijki Nordic Walking.

       OFERUJEMY-wypoczynek w ciągu całego roku a także weekendy, wczasy, Wielkanoc, Majówka, Boże Ciało, Boże Narodzenie, Sylwester, obsługa szkoleń, konferencji, zjazdów, przyjęcia okolicznościowe , wesela, bale dla dzieci, ogniska z wypiekiem swojskiego chleba w tradycyjnym piecu chlebowym i wiele innych.

Wymarzone miejsce na wypoczynek-cisza ,komfort, spokoj.

POZDRAWIAMY I SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!!!!

Zdjęcia


Nasze Oferty pakietowe: WIELKANOC

MAJOWKA

BOŻE NARODZENIE

MAJOWKA

BOŻE CIAŁO

Kontakt:
Plac Dworcowy 2a
84-360 Łeba

tel. 59 866 26 47
fax: 59 866 22 16
kom. 602 453 640

e-mail: angela@leba.pl

Właściciel: Ryszard Kobiela